Chcesz klapsa?

Bez nazwy

Każdy lubi co innego… ona lubiła od czasu do czasu dostać klapsa. Gdy oznajmiła to swojemu facetowi, on się ucieszył, że legalnie może lasce dać na dupę. Intymny wieczór, on rękę szykuję do bicia, a ona rozpalona czeka na miły mocniejszy dotyk. Jednak facet zbyt mocno przejął się rolą… kazał się dziewczynie wypiąć i dał jej klapsa. Zapytał…”Byłaś grzeczna?”

„OJ, byłam bardzo niegrzeczna!” Dał jej kolejnego soczystego klapsa, jednak moc była z nim. Tak jej przyfasolił, że dupsko w moment zrobiło się tak czerwone, że strach pomyśleć co będzie dalej. Zdjął jej majtki i uderzył kolejny raz z wielką siłą, ścisnęła mocno pośladki z bólu. Odcisk na tyłku jego reki był bardzo widoczny. Ochota na seks już jej przeszła z tego bólu. 

„Byłaś taka niedobra dzisiaj musisz zostać ukarana! Kolejny klaps na pośladku wylądował na jej pupie” Z łzami w oczach powiedziała..”Jakbym chciała dostać od taty na dupę to bym go poprosiła!” 

„Będziesz pamiętać jak się kara niegrzeczne dziewczynki” na dobranoc jej powiedział !…

Zastanawiam się czy w ogóle warto próbować urealnić swoje marzenia seksualne??? Może lepiej trzymać je w głowie… bo facet może je źle zrozumieć ???

 

 

2 thoughts on “Chcesz klapsa?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *