„Prawie” robi dużą różnicę !

1

Słówko „prawie” robi dużą różnicę.

Dla nas kobiet to słówko nie istnieje. Jak sobie wyobrazić prawie umalowaną czy prawie szczęśliwą kobietę. Jak ugotować prawie obiad? Jak zrobić „Prawie” zakupy? U nas kobiet nie ma półśrodków. A faceci ? „Prawie” zrobiłem, „prawie” posprzątałem itd.

Faceci nawet nie wiedzą ile my kobiety dla nich robimy. Farbujemy włosy, malujemy paznokcie, wyrywamy sobie włosy z nosa, usuwany wąsiki, wszystko dla Was facetów. I mamy te czynności robić „prawie” ? Ile czasu poświęca kobieta na usuwanie tych kłaków? Na głowie to trzeba te włosy ratować odżywkami, bo albo wypadają albo słabo rosną. Za to aby była w przyrodzie równowaga, to w innych miejscach włosy rosną jak głupie. A dla facetów włosy kobiece na głowie, to tylko włosy, ale już w innych miejscach to zbędne kłaki. A to przecież sama natura. Usuwamy je dla Was facetów w całości, a nie „Prawie”.

Moja znajoma mieszka z facetem od dwóch lat. Ciągle ma przed oczami białą suknię, ślub. A facet co ?

„…KOCHANIE….Po co brać ślub, jesteś „Prawie” jak moja żona, ślubując PRAWIE  nie odczujesz różnicy”!

Kara dla tego faceta jak nic się należy!

Długo nie trzeba było czekać… facet spragniony pieszczot francuskich… zdecydowanym gestem dał kobiecie do zrozumienia, że seks oralny mu się marzy. Kobieta jak łasica seksownie wślizgnęła się pod biurko, rozpięła rozporek i namiętnie robiła swojemu facetowi dobrze. Starała się jak nigdy.. kiedy widziała, że zaraz będzie po wszystkim… wyjęła go z buzi. Facet zdziwiony, krzyknął „prawie” doszedłem” !!! Czemu skończyłaś?

Teraz widzisz jak słowo „PRAWIE” robi dużą różnicę!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *