Pytanie Do Faceta!

a72340db1b7d6f359000389847da3ab8-019

Ciągle mężczyzn o coś pytamy. Czy ładnie wyglądamy, czy nie za grubo??? itp. Zawsze szczerych odpowiedzi nam mało. Nie tyle szczerych co takich jak chcemy słyszeć.

Mi się udało zadać jedno pytanie dwóm fajnym mężczyznom.

W sumie pytanie nasunęło się samo, gdyż będąc w drogerii spotkałam znajomego. Stałam przed półką z lakierami do paznokci i nie mogłam się zdecydować na kolor.

Podpytałam"kumpla" jaki kolor mi poleci. Bez zawahania wskazał CZERWONY…dodał weź ten "dziwkowy" mega ostra czerwień.

Popatrzyłam na niego i zapytałam…" a żonie też byś taki polecił???" Złowrogo się spojrzał…"oczywiście, że nie! Nie będzie się malować, jeszcze może dla innych facetów. Nie ma mowy!

Na spokojnie to przemyślałam…no tak…fajnie jak obce "laski" wyglądają gorąco i seksownie ale nie te zajęte,

te które uważacie za swoje własności.Po kryjomu wróciłam po ten CZERWONY lakier 🙂 

Po kryjomu wróciłam po ten CZERWONY lakier 🙂 Wiem, że jeśli chce się dowiedzieć co "mężczyźni" lubią i co ich "kręci" muszę zapytać faceta…ale nie swojego! Wtedy na pewno odpowiedź będzie szczera.

Kolejny znajomy, też wypytany przeze mnie w pośpiechu, nie spodziewając się takiego pytania… Jaki podoba mu się kolor lakieru do paznokci???- odparł…Nie wiem a moja żona w ogóle maluje paznokcie???

I co tu dużo gadać…co jeden to lepszy!

 

10 thoughts on “Pytanie Do Faceta!

 1. ,,dziwkowy,, 🙂 🙂 moj mowi ,, lubie jak masz te kurewskä czerwien,, …..na szczescie wolno mi sie malowac na dziwkowe kolory nosic Mini i wysokie szpilki, a nogi ,,obciagac,, kabaretkami…. jeszcze tego brakowalo , zeby mi mowil ze inne to moga a ja nie 🙂

 2. Strój się, maluj, zadawaj się tylko z gejami i playboyami, i narzekaj że „wszyscy faceci to świnie…”
  To TY swoim postępowaniem decydujesz, czy jesteś prawdziwą kobietą-żoną, panią domu, matką do czego przeznaczyła cię natura (albo Bóg-zalenie od twojej orientacji religijnej); czy dziwką sprzedającą się detalicznie, bądź hurtowo byznesmanom i „pracodawcom”; czy laleczką, którą od czasu do czasu pobawi się jakiś chłopczyk.

 3. I tu się z Tobą nie zgadzam ! Często życie za nas decyduje jak nasz los się potoczy. Nie zawsze można być Panią swojego życia, tak w 100%.
  A co do facetów…wszyscy jesteś super … SZKODA, ŻE TAK KRÓTKO 🙁

  1. Najprościej własne lenistwo moralne i umysłowe zgonić na „okoliczności obiektywne”, trudniej odciąć się od wygodnych schematów zwalniających od myślenia i poszukiwania obiektywnej prawdy.

   1. Lenistwo to domena facetów, nie sądzisz???
    A Was facetów same nauczyłyśmy cyt. „wygodnych schematów zwalniających od myślenia” kobiety myślą za Was w wielu sytuacjach. Patrząc z boku oczami kobiety to przykre ale oczami faceta…TO WYGODA!

 4. Kolejna typowo „feministyczna”, nierzeczywista wypowiedź „To MY kobiety”.
  Zauważ, że do tej pory dobrze funkcjonują wyłącznie społeczności, gdzie każdy osobnik ma swoje miejsce i sumiennie wykonuje powierzone mu zadanie. Wszelkie dotychczas niezawodnie funkcjonalne schematy były przez wieki kształtowane w społecznościach wybitnie patriarchalnych, gdzie samiec (mężczyzna) sprawuje władzę nadrzędną i zapewnia utrzymanie rodziny pozostawiając samicy (kobiecie) dbanie o siedlisko (dom) i wychowywanie potomstwa. Jedynie feministki (nie kobiety) dorwawszy się do władzy usiłują zmieniać ten porządek rzeczy.

 5. Myślę, że trochę zbyt archaicznie podchodzisz do tematu. Nie jestem pewna czy porządek na świecie jest zależy od płci. Kobieta przy władzy ogarnie więcej i szybciej…bo kobiety potrafią robić kilka rzeczy na raz.
  Nie rozumiem dlaczego o siedlisko domowe ma dbać tylko kobieta ???

 6. i tu się z tobą kotuś nie zgodzę. SĄ WYJĄTKI! Chlubne z resztą: Margaret Thatcher, Maria Skłodowska Curie i moja dziewczyna 🙂

  Baba, fakt, po to ma krótsze stopy, żeby lepiej jej było stać przy zlewie, ale nie niejeden egzemplarz się przy tym zlewie zmarnował. Przez w/w mądrości utarte na przestrzeni wieków właśnie.

 7. NO już mogłeś się popisać i napisać kotuś wielką LITERĄ !
  Gdybyś miał taką żonę jak Margaret Thatcher to gary byś mył do końca życia. Już by Ci taka ostra kobitka rygor w domu zrobiła 😉

 8. Nie zgodzę się z tym, że każdy facet ma tak samo. Mój nie zabrania mi się malować, ubierać jak chce. Jest wręcz przeciwnie, gdy ładnie sie ubiorę i pomaluję, to mówi, że wyglądam cudownie i że wszyscy inni będa mu zazdrościć takiej dziewczyny. 🙂 Każdy facet jest inny i nie powinnyśmy wrzucać ich do jednego worka 🙂 Przy okazji zapraszam na mojego bloga: http://nocnegrzeszki.blogspot.com/ będzie mi miło jak zajrzysz i zostawisz komentarz 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *