Spełnij marzenia swojego faceta !

sz

Facetów kręcą różne zachcianki, aby tylko seks był bardziej udany i urozmaicony.

I taki jeden z gatunku płci męskiej  „męczył ” swą kobietę, aby co wieczór stroiła się, a raczej przebierała się w różne możliwe stroje. Najpierw kobieta kot…przebranie seksowne, ale jak się kobieta spociła w kręceniu tyłkiem przed facetem, to ściągnąć lateksowych getrów nie mogła. Tak się przykleiły. Znosiła ona różne wymysły, kolejnym występem wieczornym dla faceta miała być w przebraniu ” Niani” .

W sumie po co się przebierać, ciągle kobieta usługiwała facetowi, robiła większość rzeczy za niego, przecież każdy facet to DZIECKO ! Jednak podniecało go to przebranie i kobieta na prośbę swego lubego tak się też ubrała. Przebranie tak się spodobało, że od tygodnia co wieczór miała być nianią. Miała dość ! 

Więc kolejnego wieczoru, ubrała się jak na opiekunkę przystało i przykuła faceta kajdankami do kaloryfera. Kusiła go swoim ciałem, tyłek powypinała przed nim, cycki sobie pomiętosiła, ale dotknąć się nie dała. Facet napalony kaloryfer prawie wyrwał ze ściany.  Kobieta przeprosiła aby zaczekał musi iść do toalety. Siedziała tam 30 min aby się bardziej wściekł. Następnie podniecała go seksowną rozmową… ” Lubisz jak niania się Tobą zajmuje ? ” Nożem przecięła jego bokserki i z ledwością założyła mu pampersa dla dorosłych. Musiała z większą siłą ułożyć w pieluszce to co stało na baczność 🙂 Facet był tak zdziwiony, że nic nie powiedział. Dała mu jeszcze smoczka do buzi, obok położyła telefon i powiedziała….

„Dzwoń jeśli niania będzie miała Ci zmienić pieluszkę. Pamiętaj jeszcze, że kręcą mnie więźniowie, którzy wyglądają jak dzieci ! ” – i dumna z siebie kobieta, zostawiła faceta i wyszła z domu. Wrzeszczał na nią tak głośno, aż sąsiadka zeszła zobaczyć co się dzieje. Kobieta tylko wytłumaczyła, że faceta ząb boli 🙂 i boi się iść do dentysty.

Wróciła do domu po 10 min, ale bała się go uwolnić z kajdanek… no cóż… może SEKS NA ZGODĘ ?!

2 thoughts on “Spełnij marzenia swojego faceta !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *