Chodzenie z facetem za rękę !?

Jako młoda dziewczyna chciałam chodzić z chłopakami za rękę, to wydawało się takie dorosłe. Jak już znalazł się delikwent to chodziło się z nim za rączkę na skraju osiedla, po ciemku czy w lasku, żeby nikt z dorosłych nie widział. Nie było w modzie takie udawanie dorosłych jak teraz. Dłużej się było dzieckiem i to było urokliwe, tak myślę patrząc z perspektywy czasu. Jednak mimo, iż jestem dorosła lubię chodzić z facetem za rękę. Jednak nie każdy mężczyzna to lubi.. co tu zrobić…?

Facet udaje, jak ważne jest trzymanie ręki w kieszeni, ważniejsze niż złapanie ukochanej za dłoń. Jednak podstępna „samica” wepchnie nawet swoją łapkę do jego ciasnej kieszeni, żeby ich dłonie się złączyły chodź na chwilę.

Na spacerze na siłę kobieta złapie faceta za rękę, nie wywinie się. Nie obędzie się oczywiście od komentarzy… „Nie natrzymałaś się za rączkę w podstawówce?” lub „Chodzenie za rękę mam w dupie”   Jak ma w dupie to jedyny ratunek podjechać na pogotowie, może wyjmą, żeby za GŁĘBOKO nie weszły te ręce.

Cieszcie się dziewczyny z każdej minuty chodzenia za rękę z facetem, bo po ślubie jest jeszcze gorzej. Facet nie złapie za rękę, co gorsza, nie idzie nawet obok Ciebie tylko dobry metr przed Tobą. Idzie dumnie taki facet i nawet się nie ogląda czy KOBIETA idzie za nim dalej. Zastanawiam się czemu tak się dzieje ? Może mężczyźnie po ślubie tak śpieszno co celu i gna szybciej niż kobieta. A może woli iść przed nami bo puszcza „śmierdząco-kadzące” ciche bąki i uważa, że po jego zapachu ma iść jego kobieta. Zapach ma być intensywny i unikatowy żeby nie pomyliła się kobieta i nie poszła za innym. Dlatego się nawet facet nie ogląda na nas, bo wie, że jego kobieta wodzi nosem za jego zapachem 😉

FACECI BÓJCIE SIĘ I PAMIĘTAJCIE, że tylko kobieta potrafi z NICZEGO zrobić i  sałatkę i AWANTURĘ.

Pilnujcie swoje kobiety i łapcie je za ręce, przecież to takie miłe.

Pozdrawiam 🙂

1 thought on “Chodzenie z facetem za rękę !?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *