Co każdy facet powinien umieć ???

 Bez nazwy

Każda kobieta marzy aby jej  facet potrafił jak najwięcej. Jednak o takiego SAMCA trudno. Kiedyś facet potrafił zrobić i zorganizować wszystko, jednak z czasem faceci potrafią coraz mniej… głównie przez lenistwo? Który facet potrafi rozpalić ogień czy zmienić oponę?

Do tego, że facet zazwyczaj wynajmuje fachowca, to kobiety już przywykły, ale jest kilka takich rzeczy, które facet BEZWZGLĘDNIE powinien potrafić !

1. Zarabianie pieniędzy…

Jeśli zdrowy, dorosły mężczyzna nie ma pracy to już jest totalne dno. Nie ma wytłumaczenia dla takiego leniwca… no chyba, że stosuje zasadę Ferdynanda Kiepskiego… „w tym kraju niema pracy dla ludzi z moim wykształceniem”. Dla kobiety to mało ważne jak facet pieniądze zarobi, może to być nawet zbieranie truskawek w 40 stopniach. Kobieta już o to zadba aby je wydać, a wiadomo, żaden pieniądz nie śmierdzi.

2. Podejmowanie decyzji….

Jeśli już facet chce być męski, to niech nam kobietom nie robi bardziej pod górę. My na co dzień mamy tyle spraw do obmyślenia, tyle do przeanalizowania więc Wasze „niby” dobre chęci często psują wszystko. Dlaczego facet pyta… „Może masz ochotę na kino?”  I kobieta wtedy sprawdza co w kinie leci, jakie ma recenzje film, jeszcze zwiastun czy dobry itp. Zajmuje nam to dużo czasu, w końcu dochodzimy do wniosku czy w ogóle mamy ochotę na film. PO CO NAM DOKŁADACIE FACECI JESZCZE KOLEJNYCH ROZTEREK? Nie łatwiej podjąć po męsku decyzję… „KOCHANIE IDZIEMY DO KINA” ..wtedy nie mamy nic do dodania i się najzwyczajniej szykujemy. No tak, ale czego można oczekiwać od facetów, którzy są nauczeni, że PODEJMOWANIE DECYZJI  to rola KOBIET.

3. Doprowadzenie kobiety do orgazmu…

Nie to wymaga raczej tłumaczenia, chociaż… seks dla faceta to przyjemność jednostronna, często myśli wyłącznie o sobie. Tak lubicie faceci jak kobieta nic nie mówi… może warto wykorzystać domową apteczkę (jeśli faceci w ogóle wiedzą gdzie w domu ona w ogóle jest) użyjcie plastrów i zaklejcie jej buzię czy skrępujcie ręce. Jak mi kiedyś powiedział ginekolog….”Kobieta bez PRAWDZIWEGO orgazmu jest jak osoba niepełnosprawna”. Nie wychodźcie z założenia, że orgazm udawany to też orgazm. Kobiety zasługują na coś więcej.

Faceci nie kaleczcie więc swoich kobiet ! 

Czy my kobiety tak wiele od Was wymagamy ?

2 thoughts on “Co każdy facet powinien umieć ???

    1. To takie minimum ! Juz sobie wyobrażam jak mój facet zmienia koło, na 100% nie ma nawet lewarka. A rozpalić ogień, zatarłby się na śmierć, a by bez zapałek nie rozpalił 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *