Ratunku ! Mój facet to informatyk !

Bez nazwy

Z czym Wam się kojarzy informatyk ???

Informatyk – model ten łatwiejszy w obsłudze niż pobranie aktualizacji, więc nie taki diabeł straszny.

 Mówi się, że informatyk ….  okulary, koszula kraciasta flanelowa, przetłuszczone włosy i marne życie towarzyskie i są szczupli. Hmm… tak sobie myślę, który informatyk jest chudy ? Siedzą ciągle przed kompem, brzuch rośnie, a z czasem  „opona ” wadzi o biurko. Nie ma to jak druga półka. Najwyraźniej to styl grupowy i dobrze im z tym, a komentując ich ubiór najczęściej odpowiadają… ” Nie pracuję koszulą, tylko głową i rękoma ” . Tylko z czasem spod monitora widać ja się informatyk zmienia w ” Żula” z przydługim zarostem i czerwonymi oczami.  Nie lubi jak odrywasz go od kompa, przecież pracują, a kobieta nie docenia. Więc mam na to fajny sposób.

koszulka-dziewczyny-informatyka_20_smieszne1

Są też strasznie przewidywalni, łatwo ich wychować, łatwo uszczęśliwić. W sumie to miło mieć w domu takie duże dobrze wychowane dziecko, które ucieszy się z byle gadżetu. Jak wymyśla drogie zabawki, łatwo je zastąpić takimi…przyjemne i pożyteczne zarazem…

2

Do problemów domowych też raczej podchodzi inaczej niż NORMALNI LUDZIE … 

Do programisty wpadł znajomy informatyk. Dzieci gospodarza biją się, wrzeszcząc przy tym niemiłosiernie. W końcu znajomy nie wytrzymuje i pyta:
– Słuchaj, nie mógłbyś jakoś ich uspokoić?
A programista nie odrywając wzroku od ekranu:
– Nie da się. Konflikt wersji.

Ja odkryłam też zalety posiadania informatyka – naprawi Ci kompa lub inny elektroniczny gadżet.  Problem z netem…naprawi, ale się nasłuchasz… standardowa odpowiedź administratora.. ” u mnie działa ”  

Następnie naogląda się gadżetów w necie i potem chce je przetestować, a kobiety lubią zabawki 🙂 oczywiście łóżkowe. Mało marudzą bo ciągle wpatrują się w nowe beznadziejne filmiki czy nowinki z ich ukochanej dziedziny.

Podsumowując … daj informatykowi prąd, jedzenie, a będzie Ci dozgonnie wdzięczny.

Informatycy nie są oni tacy źli, ale mogliby być lepsi, gdyby bardziej o siebie dbali, modniej się ubierali i więcej czasu spędzali z rodziną.

Zastanawiam się czy chociaż na połowę informatyków działa jeszcze chodząca na golasa dziewczyna po domu. Zauważą ją ?

Ping …. 

 

 

3 thoughts on “Ratunku ! Mój facet to informatyk !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *